Působíme ve střední a východní Evropě. Prostřednictvím svých dceřiných společností obchodujeme zejména na trzích v České republice, na Slovensku, v Polsku, Rakousku, Maďarsku, Srbsku a Černé Hoře.

Teplárny. Elektrárny. Průmyslové podniky. Tisíce domácností. Stovky podnikatelů a živnostníků. Všechny bez rozdílu spolehlivě zásobujeme pevnými palivy.

Zabezpečujeme dodávky kameniva a stavebních substrátů, recyklaci odpadů a jejich ukládku nebo zpětné využití.

Provádíme komplexní realizaci staveb, včetně staveb technicky náročných či atypických. Vždy si zachováváme vysokou kvalitativní úroveň.

Spojujeme své síly. Naučili jsme se v rámci skupiny Ridera kombinovat všechny společné zdroje, které máme k dispozici, způsobem, který Vám přináší užitek. Díky vlastním technologiím i logistickým základnám efektivně propojujeme všechny příležitosti ve Váš prospěch.

Skupina Ridera podporuje všeobecně prospěšné neziskové organizace, jejichž existence je plně závislá na příspěvcích sponzorů. Jako například dárcovství stavebního materiálu v hodnotě 550 000 Kč pro neziskovou organizaci Dětský ranč v Hlučíně, či sponzorský dar pro obecně prospěšnou společnost Mobilní hospic Ondrášek poskytující zdravotní péči a lidskou podporu nevyléčitelně nemocným pacientům a jejich rodinám přímo v místě bydliště.

Mezi nejvýznamnější kulturní akce pořádané v našem sportovním areálu patří galavečer předávání cen Akademie populární hudby Anděl, jíž jsme každoročně partnerem. Opomenout nelze ani společenský turnaj Zlatá tretra s Riderou, který je již tradičně pořádán na počest podpory věhlasného atletického meetingu Zlatá tretra. Významě podporujeme světovou humanitární organizace UNICEF.

Skupina Ridera je také již druhým rokem generálním partnerem extraligového týmu HC VÍTKOVICE RIDERA. Ridera žije hokejem.

 

Skupina RIDERA

  • Přes 25 let na trhu pevných paliv
  • 60letá tradice ve stavebnictví
  • Působení v 7 zemích Evropy
  • Roční obrat skupiny více než 4 miliardy Kč
  • Vlastní kapitál převyšující 750 milionů Kč