Chcete uspořádat firemní, soukromou, sportovní nebo společenskou akci?

Hledáte místo, kde budete moct relaxovat a vydechnout si od každodenních pracovních povinností? Či místo, kde byste mohli mít firemní Váš event?

Náš areál Vám nabízí široké možnosti vyžití pro Vaše zaměstnance i klienty. Stačí si vybrat: tenis, badminton, beachvolejal, spinning, posilovna, bazén a sauna, masáže, pétanque, minigolf a pro Vaše nejmenší máme v areálu k dispozici dětské atrakce či jsme schopni zajistit program vedený animátory.

Areál je velice dobře dostupný jak autem (máme vlastní uzavřené parkoviště), tak i MHD a navíc je umístěn kousek od železniční stanice Ostrava – Vítkovice. A díky tomu, že není umístěn přímo v sídelní zóně, budete mít prostor pro Vaši večerní zábavu.

Areál nově disponuje vydlážděnou, více než 300 metrů čtverečních, velkou plochou k pořádání firemních programů. Zde je možnost instalace různých atrakcí či podií. Kapacita prostoru je až 700 lidí. Dále se nabízí i využití celého či částečného prostoru našeho parkingu na Vámi zvolené doplňkové aktivity.

Spolupracujeme jak s Vítkovickým stadionem, tak s Vítkovickou arénou, kde se nabízí další možnosti pro doplnění Vašich akcí.

Zajistíme Vám vše od programu až po raut, hostesky a animátory. Máme zkušenosti se zajišťováním firemních turnajů, teambuildingů i společenských a kulturních akcí včetně zajištění í cateringu.

Gastronomie 

Základem úspěchu Vaší firemní akce je precizní organizace a kvalitní catering.

  • nově zrekonstuovaná restaurace s kapacitou 100 lidí (70 lidí interiér, 30 lidí terasa)
  • nově vybudovaná párty plocha pro až 700 lidí
  • kryté venkovní posezení ve stylovém dřevěném altánu s kapacitou 100 lidí - součástí venkovního posezení je také letní bar s grillem. Altán je umístěn v bezprostřední blízkosti tenisových kurtů, minigolfu, pétanque, ruských kuželek a streetballového koše
  • letní plážové venkovní posezení (umístěné u beachových kurtů) s kapacitou 30 lidí
  • pro větší společenské akce nabízíme také možnost pronájmu našich dvou krytých badmintonových hal (kapacita 150 a 800 lidí), včetně zajištění cateringu či zajištění dodatečných outdoorových posezení a party vabyvení (pivní sety, party stany, ozvučení a pódium) i pro větší skupiny lidí 500 - a více lidí.

Reference

Našich služeb a prostorů nedávno využily velké společnosti např.: Brambo, API, Komerční banka, Moneta, Česká pojišťovna....

 

Turnaje a program na klíč

Zajistíme vše potřebné - od organizace až po samotnou produkci a personální zajištění Vaší akce.

  • turnaje
  • oslavy narozenin
  • firemní akce a teambuildingy
  • výstavy či školení