Za zábavou na Skalku >
< Za zábavou na Skalku
<<< Dva areály v Ostravě = dvojnásobek možností! >>>
Za sportem na Rideru >
Rezervace
Rezervace
Za zábavou
v Ostravě?

Pokud je tenis tvou vášní nebo chceš objevit krásu tohoto úžasného sportu, Ridera Sport je pro tebe ideálním místem! Naše tenisové kurty nabízejí širokou škálu možností pro hráče všech věkových kategorií a úrovní dovedností.

Letní tenis

V létě vás zveme na naše antukové dvorce, z nichž tři jsou vybaveny moderním Siberia systémem, který zajistí perfektní povrch pro hru. Dále tu máme dva dvorce s umělou trávou pro ty, kteří chtějí vyzkoušet minitenis.

Zimní tenis

V zimě se přesuneme do naší nejmodernější přetlakové haly Calypso, kde na dvorcích s pevným profesionálním povrchem můžete hrát i v zimních měsících. Naše hala slouží také jako tréninkové centrum pro WTA turnaje v Ostravě.

Trénink a péče

Na Ridera Sport máme pro vás připraveny tenisové lekce s trenérem, vyplétací servis a každodenní péči o dvorce, abyste mohli hrát v optimálních podmínkách.

Tenisové turnaje a tábory

Pokud máte závodní ambice, můžete se zúčastnit našich tenisových turnajů pro závodní hráče. Pro mladší hráče pořádáme tenisové tábory, kde se mohou zdokonalit a užít si tenisového dobrodružství.

Tenisová Škola SK 1926 Vítkovice – Ridera z.s.

Spolupracujeme s tenisovou školou SK 1926 Vítkovice – Ridera z.s., která poskytuje komplexní tréninkový program pro rozvoj tenisových dovedností.

Užijte si tenis v příjemném prostředí Ridera Sport, sledujte hru z otevřené terasy u kavárny a osvěžte se. Těšíme se na setkání na kurtu!